Пресса о группе
Главная » Статьи » Зарубежная пресса

Baikerių šventę papuošusiai grupei „Symfomania“ vyrai siuntė ir bučinius, ir meilės žodžius

Pirmieji į Nemuno saloje įrengtą sceną lipo tautiečiai, užkaitinę kraują svečių iš užsienio pasirodymų laukusiems lietuviams.

„Stogus" baikeriams ir prijaučiantiesiems plieniniams kelio žirgams nurovė „Symfomania" šešetas.

Šis merginų simfoninio roko kolektyvas susibūrė Kijeve 2004 metais. „Kiek visko per tą laiką buvo – scenoje patyrėme įvairiausių nuotykių! Grodamos vietoje nestovime, todėl dažna problema – grindyse įstringantys aukštakulniai. Jei pastebime, kad kuriai taip nutiko, iškart mėginame perimti jos partiją", – pasakojo smuikininkė Marija Brodova.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Koncerto akimirka

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Symfomania"

Trūkstančios stygos, dingstantis instrumentų garsas – taip pat gana dažni pasirodymų trikdžiai, kurių publika net nepastebėjo.

Didžioji dalis šešeto atstovių jau yra sukūrusios šeimas ir augina po vieną ar du vaikučius. Kolektyvo būgnininkė Viktorija Milevskaja pasakojo, jog tuomet, kai „Symfomania" koncertuoja Ukrainoje, į pasirodymus grupę lydi šeimos. Kai merginos tenka išvykti gastrolių, su vaikais namuose lieka vyrai.

„Mūsų šeimos tvirtos ir gerbėjų rodomas dėmesys vyrų neerzina. Jie supranta mūsų darbą", – sakė V.Milevskaja.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Koncerto akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Symfomania"

Iš vertinančių „Symfomania" atliekamą muziką merginos dovanų gauna gėlių, pliušinių žaislų ar rankdarbių iš metalo, medžio ar kitų ilgalaikių medžiagų. Ukrainietės sulaukė ir lietuvaičių dėmesio – buvusieji arčiausiai scenos atlikėjoms siuntė oro bučinius ir šaukė jas mylintys.

Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusios grupės narės sakė spėjusios apžiūrėti Kauno centrą ir norinčios atvykti į patikusį joms kraštą atostogų.

Категория: Зарубежная пресса | Просмотров: 675
Всего комментариев: 0
avatar
Все права защищены древними магическими заклятиями Баха и идолов рок-музыки © 2015-2016 SYMFOMANIA-FC | Создать бесплатный сайт с uCozDesign by dphotoworld.net  
Закрыть