Пресса о группе
Главная » Статьи » Отечественная пресса

Магічна "Symfomania"
18 квітня Палац дозвілля "Листопад" заманював у свої тенета виступом унікального, жіночого інструментального колективу "Symfomania". Здавалося, що на концерт поспішало все місто: о 19.00 в фойє палацу зібралось чимало поціновувачів живого звуку, тому після першого дзвінка знадобилось більше часу,щоб всі змогли зайняти свої місця.

 Зал з замиранням серця очікував початку, і ось на сцені з’явились дівчата з гурту "Symfomania"- всі в чорному шкіряному одязі, з не менш незвичайними інструментами, надзвичайно гарні та величні.


З перших звуків всіх слухачів переповнив захват, звідусіль лунало: "Я такого ще не бачив!"

Та найцікавіше було ще попереду, адже талановиті виконавиці грають не лише свої композиції, а й мають в своєму доробку низку каверів на відомі рок-хіти. Надзвичайна гра, талант, харизматичність всіх учасниць гурту створили в залі справжнє диво, після кожного треку луналоморе оплесків та схвальних відгуків, які не можна було зупинити, зал скандував "молодці", а глядачі на балконі танцювали під кожну пісню. Час летів стрімко, я встигла закохатись в кожну виконавицю окремо та в гурт в цілому, мабуть, разів сім.

Під час невеликої перерви сцена не залишалась самотньою, її в своїми міцними чарами захопила арфістка та виконала надзвичайно проникливу та чуттеву композицію, а згодом і весь гурт, вже в нових образах- внадзвичайно прегарних сукнях- приєднався до неї та продовжив виступ.


Дівчата присвятили кавер на композицію "Evanescence” "My Immortal” всім, хто знаходиться в зоні АТО, та тим кого немає з нами поряд, всім рідним та найдорожчим, і на слова "Слава Україні" весь зал лунко відповів "Героям Слава". Цілковита тиша та спокій панували в Палаці, і здавалося, що то легенький дим виграє та витанцьовує мелодію надзвичайної краси…

Концерт на цьому не закінчився, кожна наступна пісня викликала шквал емоцій,оплески неможливо було припинити,безумовно, Полтава вміє приймати талановиті колективи.

На закінчення зал аплодував стоячи,а під пісню "на біс” танцювали всі без виключення.
 Учасниці залишили сцену, а глядачі поспішали на автограф-сесію, щоб відхопити свій шматочок "Symfomania". Це вдалось і мені :)Дякую вам, "Symfomania", за цей чудовий вечір! Ви дійсно змінюєте світ!


"Рок Aссоциaция Украины Rockovo"

Источник: http://urock.com.ua
Категория: Отечественная пресса | Просмотров: 524 | Теги: тур, Концерт, Полтава
Всего комментариев: 0
avatar
Все права защищены древними магическими заклятиями Баха и идолов рок-музыки © 2015-2016 SYMFOMANIA-FC | Создать бесплатный сайт с uCozDesign by dphotoworld.net  
Закрыть